Strona główna Oferta Telewizja przemysłowa

Telewizja przemysłowa

Telewizja przemysłowa – docieramy do Klientów w Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Pleszew i nie tylko

Nowoczesne systemy kamer CCTV podłączone do rejestratorów obrazu to jedne z najczęściej wybieranych produktów, pozwalających na właściwe zabezpieczenie obiektu. Telewizja przemysłowa to skuteczny sposób na ochronę oraz kontrolę hal przemysłowych, osiedli, parkingów, siedzib firm, a także sklepów i domów. Nasi Klienci m.in. z Ostrowa WielkopolskiegoPoznaniaTrójmiasta, czy też Wrocławia przekonali się już o tym, że montaż monitoringu realnie zwiększa poziom bezpieczeństwa w budynku, a także stanowi źródło rzetelnych materiałów dowodowych na potrzeby postępowań sądowych. Zdecyduj się na monitoring firmy, domu lub innego obiektu i nie martw się o swoje mienie. Zapewniamy, że oferujemy wyłącznie sprawdzone urządzenia wysokiej jakości. Skontaktuj się z nami, a z pewnością odpowiemy na wszelkie pytania. Nasza siedziba znajduje się w Rumi, a oddział w Ostrowie Wielkopolskim. Zapraszamy do współpracy.

Monitoring wizyjny z użyciem kamer przemysłowych (CCTV)

System telewizji przemysłowej CCTV to jedna z najskuteczniejszych i najpopularniejszych metod ochrony i kontroli obiektów. Zwiększa poziom bezpieczeństwa w budynku oraz stanowi źródło rzetelnych materiałów dowodowych na potrzeby postępowań sądowych.

Urządzenie zastępcze na czas naprawy

Urządzenie zastępcze
na czas naprawy

Bezpłatna prezentacja u klienta

Bezpłatna prezentacja
sprzętu u Klienta

Telewizja przemysłowa

Wdrażamy dopasowane do indywidualnych potrzeb, nowoczesne systemy nadzoru wizyjnego (CCTV), które wyróżnia doskonała jakość obrazu (HD/FullHD) oraz niezwłoczna sygnalizacja zagrożenia. Nasze rozwiązania mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Dzięki kamerom szybkoobrotowym i obiektywom z funkcją zoom, obserwacja jest efektywna w każdych warunkach – niezależnie od poziomu oświetlenia czy pory dnia.  

  • Mniej niepożądanych zachowań
  • Większa wydajność pracy
  • Łatwiejsze zarządzanie obiektem

Jaki jest odpowiedni monitoring dla mnie ? 

Aby wybrać odpowiedni system alarmowy i zastosować odpowiedni monitoring oferujemy fachowe doradztwo. Nasza doświadczona kadra chętnie pomoże w wyboru sprzętu i projekcie instalacji, tak aby monitoring spełniał swoją rolę i pełnił ochronę antywłamaniową.
Na rynku obecnie jest duży przekrój urządzeń do monitoringu, natomiast w naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze i sprawdzone urządzenia, które zapewnią spokój i bezpieczeństwa w ochronie Państwa mienia. Zapewnimy także montaż kamer monitoringu oraz przeszkolenie, tak aby korzystanie z systemu alarmowego było proste i komfortowe. Do współpracy zapraszamy zarówno osoby indywidualne jak i przedsiębiorców.

Porozmawiajmy o tym jaki system alarmowy będzie dla Ciebie najlepszy – zadzwoń: 509 290 190 

Telewizja satelitarna i naziemna


Dostęp do niemal wszystkich, polskich programów


W 2013 roku weszły w życie przepisy, nakładające obowiązek wykonania zbiorczych instalacji antenowych w nowo powstałych budynkach wielorodzinnych

W ramach odbioru sygnałów z naziemnej telewizji cyfrowej można, po instalacji dodatkowej anteny, odbierać kanały radiowe – analogowe i DAB+. Usługa oczywiście obejmuje również założenie anteny satelitarnej (min. 1,2 m), która umożliwia odbiór programów satelitarnych z najpopularniejszych pozycji Hot Bird 13E i Astra 19,2E. Z pozycji Hot Bird nadawane są praktycznie wszystkie, polskie programy – zarówno niekodowane, jak i pochodzące z polskich platform cyfrowych (NC+, Cyfrowy Polsat, Orange).

Oferujemy wykonawstwo zbiorczej instalacji telewizji naziemnej i satelitarnej, która umożliwia odbiór programów dostępnych na danym obszarze z naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T). Obecnie nadawane są już 24 programy. Wkrótce będzie ich jeszcze więcej.

  • Zgodność z obowiązującym prawem
  • Wysoka estetyka i bezpieczeństwo
  • Duża dostępność programów

Nasze kamery i systemy monitorujące działają już w Gdańsku, Gdyni, Sopot, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Rumia, Pleszew.
Głownie nasze działania obejmują województwa: Pomorskie oraz Wielkopolskie. Istnieje możliwość montażu systemów alarmowych na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu.

Telewizja przemysłowa / monitoring

Telewizja satelitarna

Skontaktuj się z nami

Nasi doradcy czekają

509 290 190

Digital Technik Mariusz Jakubowski ul. Gdańska 26; 84-240 Reda tel. 509 290 190 e-mail: biuro@digitaltechnik.pl

Umów spotkanie

Przyjedziemy do Ciebie

Zachęcamy do umówienia się na niezobowiązującą, bezpłatną prezentację systemu.

Wypełnij formularz