Strona główna Oferta Systemy alarmowe

Systemy alarmowe

Nowoczesne systemy alarmowe – Poznań, Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wrocław, Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Pleszew

Wdrażamy intuicyjne w obsłudze, niezawodne systemy alarmowe, dopasowane do potrzeb obiektów komercyjnych i prywatnych – niezależnie od ich wielkości. Do wyboru pozostają systemy przewodowe i bezprzewodowe.
W skład systemu alarmowego wchodzą m.in.: czujki alarmowe, sygnalizatory zewnętrzne i wewnętrzne, centrala alarmowa, manipulator alarmowy oraz oprogramowanie.

Nasze rozwiązania mogą zostać zintegrowane z innymi, funkcjonującymi w budynku systemami zabezpieczeń.

  • Skuteczna eliminacja niebezpieczeństw
  • Dopasowanie do potrzeb każdego obiektu
  • Łatwość obsługi
systemy alarmowe

Urządzenie zastępcze
na czas naprawy

bezpłatna prezentaca

Bezpłatna prezentacja
sprzętu u Klienta

Systemy alarmowe

Systemy alarmowe Jablotron

Systemy alarmowe Jablotron to systemy z funkcją inteligentnego budynku oraz innowacyjnym podejściem do sterowania. Dzięki dostępowi przez stronę myjablotron.pl oraz aplikacji na urządzenia mobilne (Android i Apple) użytkownik posiada możliwość zdalnej kontroli i sterowania systemem.


Rodzina central Jablotron z serii JA-100 to urządzenia hybrydowe – potrafią obsługiwać przewodowe jak i bezprzewodowe. Pozwala to na wykonanie instalacji bez potrzeby instalacji okablowania. Systemy Jablotron obsługują do 120 urządzeń (przewodowych lub bezprzewodowych) oraz może być obsługiwany nawet przez 300 użytkowników.


System alarmowy Jablotorn można podzielić na 15 stref oraz sterować do 32 wyjściami programowalnymi PG.
Systemy JA-100 pozwalają oprócz sygnalizacji włamania lub napadu wykryć:

  • wyciek wody
  • pożar
  • wyciek gazu


Wykonane przez nas wszystkie instalacje Jablotron są na bieżąco kontrolowane pod kątem usterek lub awarii.

Pierwsza instalacja alarmowa powstała już w 1853 roku, a jej autor Augustus Russell Pope przeszedł do historii jako ten, który opatentował prosty i skuteczny alarm dla domu. Dziś dysponujemy niewątpliwie bardziej rozwiniętymi technologicznie systemami alarmowymi, jednak nasz cel pozostał ten sam – zapewnienie bezpieczeństwa poprzez eliminację wszelkich zagrożeń związanych z włamaniem oraz innymi, niepożądanymi zjawiskami. Jeśli pragniesz zyskać spokój i pewność, koniecznie zdecyduj się na współpracę z naszą firmą. Zajmujemy się doradztwem, jak też montażem nowoczesnych instalacji alarmowych renomowanych producentów. Działamy na terenie całego kraju, a nasze dotychczasowe realizacje znajdziesz między innymi w PoznaniuTrójmieście czy Wrocławiu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chciałbyś poznać pełną ofertę lub umówić się na bezpłatną prezentację proponowanych systemów – skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Nasze alarmy chronią domy i firmy już w Gdańsku, Gdyni, Sopot, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Rumia, Pleszew.
Głownie nasze działania obejmują województwa: Pomorskie oraz Wielkopolskie. Istnieje możliwość montażu systemów alarmowych na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Nasi doradcy czekają

509 290 190

Digital Technik Mariusz Jakubowski ul. Gdańska 26; 84-240 Reda tel. 509 290 190 e-mail: biuro@digitaltechnik.pl

Umów spotkanie

Przyjedziemy do Ciebie

Zachęcamy do umówienia się na niezobowiązującą, bezpłatną prezentację systemu.

Wypełnij formularz